trenar

Çınaraltı Künefe Franchising

Sistem

Belirlenen lokasyonun kiralama aşamasından sonra, Çınaraltı Künefe Merkez Ofis proje ekibi tarafından mimari, elektrik, mekanik yerleşim ve projelendirme yapılacaktır. Proje ekibi onay alınan proje için fiyatlandırma yapacaktır. Fiyat onayı ile lokasyona şartlarına göre değişken 45 – 75 günlük inşaat süreci başlayacaktır.

Açılış öncesi eğitimler Çınaraltı Künefe Operasyon Departmanı tarafından merkez şubede verilecektir. Mutfak ve Servis personeli tecrübelere göre değişken 1-2 hafta arası eğitim alacaktır. Yönetici pozisyonundaki kişiler 6-8 hafta teorık-pratik eğitim alacaktır.

Ürün teminlerinin büyük bir bölümü merkez depodan yapılacaktır. Dışarıdan alınması gereken ürünler; belirtilen marka ve ürün bilgisi ile dışarıdan sağlanacaktır.

Çınaraltı Künefe’yi, şube bazlı, bölgesel yada master franchise şeklinde açabilirsiniz. Bunu görüşmelerde lütfen iletiniz.

Sözleşme imzalaması ve ilk ödemelerin yapılması ile başlayacak olan Franchise süreci sonrası personel alımında Çınaraltı Künefe Franchise alana yardımcı olacaktır.

Açılış öncesi, üniforma, tanıtım, reklam, menü ve baskılı ürünler Çınaraltı Künefe tarafından temin edilecek olup, Franchise Alana fatura edilecektir. Gerektiğinde açılış öncesi reklam çalışmaları, Franchise veren onayı ile Franchise alan tarafından yapılabilir. Açılış sonrası pazarlama ve diğer tedarikler Çınarlatı Kunefe tarafından sağlanacaktır.

İnşaatın bir kısmı Çınaraltı Künefe. nin belirlediği proje kapsamında Franchise alan tarafından yapılabilir.

Bizi Takip Edin

/ cinaraltikunefe

Ayhan ALTINOK - Full Stack Developer