trenar

Çınaraltı Künefe Franchising

Ön Bilgilendirme

Merhaba,

Anadolu’da özellikle Hatay, İskenderun, Adana, Mersin, Gaziantep bölgesinde yüzyıllardan beri yaşayan ve yaşatılan bu lezzet, pişirme ve sunum farklılıkları gösterse de bugün masalarımızı renklendirmektedir.

Künefe Cafeler bugün; son dönemlerde bir sosyalleşme alanı ve bir yaşam biçimi halini almıştır.

Zamanla değişen yeme-içme kültürü ve yeni neslin farklı tercihleri ile ürün kalitesi, pişirilmesi değişmese de sunumu ve yanındaki eklentileri ile künefe Cafeler tek başına konsept olmuştur. Kendine ait dekoru, müziği, personeli, ürün sunumu ile Çınaraltı Künefe bu lezzeti herkese ulaştırmak için Franchise vermektedir.

Çınaraltı Künefe bölgeye, lokasyona, müşteri gurubuna uygun farklı lezzetleri sunan 2 konsepte sahiptir.

  • 1) Çınaraltı Bus/Kıosk Ortalama 25-50m2 kıosk alanı ve/veya 5-6m2 lık bir araç içinde hizmet verilen bu konseptte en az 12kişilik tabure ve masa alanı vardır.
    • 1a) Çınaraltı Bus/Kıosk üniversitelerde, avm kıosk alanlarında, etkinlik bölgelerinde ve yazın sahil bölgeleri ile için planlanmıştır.
    • 1b) Franchising Bedeli: 75.000TL+KDV’dir. Net satıştan %3 Royalıty alınmaktadır. Lokasyonda bulunan mimari durum, su, elektrik, doğalgaz, baca, zemin vb. durumlara göre değişken olan bu konseptimiz tahmini 100.000+KDV-150.000+KDV arası yatırım rakamı tutmaktadır.
  • 2) Çınaraltı Home konseptimiz de 50m2 Depo ve Islak Zemin, 50m2 Mutfak, 15m2 Show Pişirme Alanı ve en az 135m2 oturma alanı bulunmaktadır. Tahmini oturma sayısı 60 sandalyedir.
    • 2a) Çınaraltı Home ana caddeler, avm lerin dış bölgeleri için planlanmıştır.
    • 2b) Franchising Bedeli: 150.000TL+KDV’dir. Net satıştan %3 Royality alınmaktadır. Lokasyonda bulunan mimari durum, su, elektrik, doğalgaz, baca, zemin, kırma, dökme vb. durumlara göre değişken olan bu konseptimiz tahmini m2 başına 2.250+KDV-3.000 +KDV arası yatırım rakamı tutmaktadır.

Belirlenen lokasyonun kiralama aşamasından sonra, Çınaraltı Künefe Merkez Ofis proje ekibi tarafından mimari, elektrik, mekanik yerleşim ve projelendirme yapılacaktır. Proje ekibi onay alınan proje için fiyatlandırma yapacaktır. Fiyat onayı ile lokasyon şartlarına göre değişken 45 – 75 günlük inşaat süreci başlayacaktır.

Açılış öncesi eğitimler Çınaraltı Künefe Operasyon Departmanı tarafından merkez şubede verilecektir. Mutfak ve Servis personeli tecrübelere göre değişken 1-2 hafta arası eğitim alacaktır. Yönetici pozisyonundaki kişiler 6-8 hafta teorik-pratik eğitim alacaktır.

Ürün teminlerinin büyük bir bölümü merkez depodan yapılacaktır. Dışarıdan alınması gereken ürünler; belirtilen marka ve ürün bilgisi ile dışarıdan sağlanacaktır.

Çınaraltı Künefeyi, şube bazlı, bölgesel ya da Master Franchıse seklinde açabilirsiniz. Bunu görüşmelerde lütfen belirtiniz.

Sözleşme imzalaması ve ilk ödemelerin yapılması ile başlayacak olan Franchise süreci sonrası personel alımında Çınaraltı Künefe n.g.a Franchıse alana yardımcı olacaktır.

Açılış öncesi, üniforma, tanıtım, reklam, menü ve baskılı ürünler Çınaraltı Künefe tarafından temin edilecek olup, Franchıse alana fatura edilecektir. Gerektiğinde açılış öncesi reklam çalışmaları, Franchıse veren onayı ile Franchıse alan tarafından yapılabilir. Açılış sonrası pazarlama ve diğer tedarikler Çınarlatı Kunefe n.g.a tarafından sağlanacaktır.

İnşaatın bir kısmı Çınaraltı Künefe n.g.a.’nın belirlediği proje kapsamında Franchise alan tarafından yapılabilir.

Bu sıcak, lezzetli ve tatlı konseptin bir üyesi olmak isterseniz, bize ulaşınız.

Saygılarımızla,

Bizi Takip Edin

/ cinaraltikunefe

Ayhan ALTINOK - Full Stack Developer